řidič / řidička

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Centrum sociálních služeb Praha 2 zastoupené ředitelkou CSSP2

hledá na hlavní pracovní poměr

řidiče / řidičku

Místo výkonu práce:

Praha 2

Nástup:

dle dohody

Náplň práce:

řízení speciálního osobního vozidla, komunikace s klienty, ruční manipulace s břemeny

  Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle § 116 odst. 5 zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (základní či střední vzdělání, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu)
  • trestní bezúhonnost (dokládána výpisem z rejstříku trestů)
  • zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v řízení osobních motorových vozidel minimálně 2 roky

Další dovednosti, schopnosti:

  • komunikační a organizační dovednosti
  • vztah k cílové skupině „seniorů a citlivost k potřebám klientů
  • pečlivost, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, mlčenlivost, vstřícnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů
  • odolnost vůči psychické zátěži a stresu

Nabízíme:

  • výše platu dle NV č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů pl. třída 5, pl. stupeň 12
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • zvýhodnění finančních produktů a služeb Raiffeisenbank a.s.
  • možnost dalšího vzdělávání
  • přátelské prostředí s týmovou spoluprací a podporou, samostatnou a smysluplnou práci

Informace získáte na telefonním čísle 725015335, Jarmila Krejčová.

E-mail: jarmila.krejcova@cssp2.cz.

V Praze dne 22.8.2017                                         Mgr. Martina Polanská, ředitelka CSSP2