Kontakty:

Jarmila Krejčová
úsek terénních sociálních služeb
tel.: 222 518 694
mobil: 725 015 335
e-mail: jarmila.krejcova@cssp2.cz

Bc. Anežka Neitzelová
koordinátorka pečovatelské služby, sociální pracovnice
tel.: 230 233 830
mobil: 725 015 324
e-mail: anezka.neitzelova@cssp2.cz

Radka Soukupová, DiS.
koordinátorka pečovatelské služby
tel.: 230 233 830
mobil: 725 015 321
e-mail: radka.soukupova@cssp2.cz

Mgr. Sylvia Kluková
sociální pracovnice
tel.: 230 233 830
mobil: 725 015 309
e-mail: sylvia.klukova@cssp2.cz

Ke stažení:

Pečovatelská služba

Pečovatelská služba

Posláním pečovatelské služby je vytvořit potřebné podmínky pro možné celodenní setr­vání klienta v jeho domácím prostředí, aby navzdory potížím spojeným s věkem či nepří­znivým zdravotním stavem mohl zůstat doma a se svými blízkými co nejdéle.

Komu je služba určena

Potýkáte se s úbytkem sil a uvítali byste dopomoc v domácnosti? Vaše rodina Vám není stále nablízku a potřebujete pomoci s hygienou, koupelí, nakoupit nebo doprovodit na místo, kam se sami nedostanete? Jste částečně či trvale upoutáni na lůžko?

Službu poskytujeme zdravotně postiženým, chronicky nemocným občanům starším 19 let a seniorům z Prahy 2 v jejich domácím prostředí. 

Nabízíme

Naše nabídka pomoci je široká a její obsah dokážeme přizpůsobit Vašim každodenním po­třebám - jsme Vám k dispozici při chodu Vaší domácnosti, pomůžeme Vám při osobní hygieně, společně připravíme stravu, oběd Vám dovezeme, dojdeme Vám nakoupit, provedeme běžný úklid Vašeho bytu. Doprovodíme Vás na vycházku, na nákup či kamkoli jinam - na úřad, poš­tu, k lékaři, do kadeřnictví apod. Rádi se staneme Vašimi společníky, nebudete se cítit osaměle.

Zkušené a kvalifikované pečo­vatelky Vás navštíví v čase, který Vám bude vyhovovat. Koordinátor pečovatelské služby Vám je po celou dobu poskytnutí služby k dispozici, aby reagoval na Vaše přání. Sociální pracovník Vám zdarma poskytne sociální poradenství.

Potýkáte se s úbytkem sil a uvítali byste dopomoc v domácnosti? Vaše rodina Vám není stále nablízku a potřebujete pomoci s hygienou, koupelí, nakoupit nebo doprovodit na místo, kam se sami nedostanete? Jste částečně či trvale upoutáni na lůžko?

● Nemáte doma vhodné podmínky pro celkovou koupel? Přijedeme pro Vás domů, umož­níme Vám vykoupání s dopomocí zkušené pečovatelky, vč. pedikúry v příjemném prostře­dí domova pro seniory v Máchově ulici a odvezeme Vás zpět.

● Klientům naší služby zapůjčíme vhodné pomůcky pro sebeobsluhu (podpůrné hole, berle, madla), pro hygienu (toaletní křeslo, nástavce WC, sedák či zvedák do vany), pro mobilitu (vozík, nájezdní ližiny, chodítka) apod.

● Pomáháme také rodinám, ve kterých se narodily současně tři nebo více dětí, a po­třebují po přechodnou dobu podporu v zajištění chodu domácnosti.

Kdy jsme tu pro Vás

Každý den v době od 7.00 hod do 19.00 hodin.

Doprava k lékaři pondělí až pátek v době od 7.00 hod do 14.30 hodin.

Úhrada za službu zahrnuje:

120 Kč za hodinu péče, 
dovážku oběda pro dvojici 15 Kč, pro jednotlivce 20 Kč,
cenu oběda 65 Kč,
dopravu k lékaři 50 Kč/vč. zpáteční cesty na území Prahy 2 + 8 Kč/km mimo území Prahy 2.

 

Pečovatelská služba - www.cssp2.cz Pečovatelská služba - www.cssp2.cz Pečovatelská služba - www.cssp2.cz