Kontakty:

 

Mgr. Kateřina Přibylová
tel.: 734 769 958
e-mail: poradenstvi@cssp2.cz

Poradna pro seniory a jejich blízké

Poradna pro seniory a jejich blízké

Posláním poradny je být nablízku seniorům a pečujícím osobám, kteří hledají východis­ko z nepříznivé sociální situace či všechny potřebné informace, které by pomohly jejich situaci řešit. Jsme připraveni s Vámi sdílet Vaše starosti a pomoci Vám.

Komu je služba určena

Ztrácíte soběstačnost, jste sami a nevíte si rady? Potřebujete se svěřit se svými starostmi, máte potíže s úhradou za bydlení, stravu a zvažujete využití sociálních služeb? Nevíte, kdo by Vám zajistil dovážku oběda? Hledáte domov pro seniory? Cítíte se osaměle? Potřebujete pomoci s podáním žádosti o příspěvek na péči, mobilitu či bydlení? Již nezvládáte péči o svého blízkého a potřebujete chodit do zaměstnání? Pečujete o rodiče či těžce nemocného člena rodiny a ubývá Vám sil?

Nabízíme

Naše Poradna pro seniory a jejich blízké Vám nabízí pomoc a řešení v obtížných životních situacích, ve kterých se může ocitnout každý z nás. Službu poskytujeme také anonymně, garantujeme Vám diskrétnost a profesionalitu.

Doporučíme Vám vhodné sociální či zdravotní služby přímo na míru včetně užitečných kontaktů. Na Vaše přání pružně zajistíme služby naší organizace podle úrovně podpory, kterou po­třebujete – služby do domácnosti, odlehčovací a pobytové služby a další.

Kdy jsme tu pro Vás

Sociální poradenství probíhá formou osobního setkání v naší poradně na adrese Máchova 3 v návštěvních hodinách, dále také telefonicky a prostřednictvím e-mailu.

Návštěvní hodiny:

Pondělí:  8.30-11.30 a 13.00-16.00 hodin

V úterý a středu telefonické konzultace nebo možnost e-mailové korespondence na adrese: poradenstvi@cssp2.cz.

Úhrada za službu

Sociální poradenství poskytujeme bezplatně.